ICMS
info@icms.com.tr
+90 212 285 05 67

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Firmamızın kuruluş yılı 2015

* Firmanın türü: AŞ

* Firmanın bulunduğu sektör: Yazılım Medya

* Firmanın hizmet ettiği sektör: Medya

* Firmanın ürünleri:

* Firmanın personel sayısı:

* Firmanın toplam üretim alanı(m2)

* Firmanın vardiya sayısı

 

 

 

Firma profili  

ICMs İnteraktif Cloud Medya A.Ş. yıllardır yayıncılık sektörüne hizmet vermiş, sektör gereksinimlerini bilen ve global çözümler geliştirmeyi hedefleyen bir ekip tarafından kurulmuştur.

 

İnteraktif Medya Teknolojieri alanındaki  yeni teknolojileri hızla geliştiren yapılanma modeli ve olmayanı hayata geçirme hayalini gerçeğe dönüştürme zekâsı sayesinde ve teknolojiye sahip olmanın verdiği özgüven ile yola çıkmıştır.

Endüstriyel tasarımını kendi bünyesinde gerçekleştiren ve bunun yanında mühendislik ve araştırma geliştirme çalışmalarını gece gündüz sürdüren tivu.co platformunda topladığı tüm televizyon ve radyo istasyonlarını Türkiye’de son kullanıcıya ulaştırmaktadır.

 

Bütün hizmetleri topladığımız bu platformda son kullanıcıya alışveriş yapabilecekleri ve sınırsız arşivleme sağlayıp kişisel profillerinden videoların depolanacağı yepyeni bir multimedya ve CLOUD sistemi öneriyoruz.


Kısa sürede hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projeler ile yeni nesil yayıncılığa bambaşka bir boyut kazandıracağız.

Günümüz koşullarında gelişen teknolojiler sayesinde etkinliklerinizin kurumsal itibarınıza katacağı değeri online mecralarda yüzbinlerce kişiye ulaştırarak arttırma  şansına sahipsiniz.

·        Bütün Cihazlara Uyumlu Yayın

·        Bütün Platformlarda Yayın İle İzleyici Sayınızı Katlayın

·        Kusursuz Prodüksiyon Hizmeti

·        Online Reji Hizmeti

·        Ses-Işık Ekipmanları

·        Tele-Video Konferans Hizmetleri

·        Etkinlik Röportajlarınızın Çekim ve Montajları

·        Uluslararası Teknik Standartlara Uyum

·        Profesyonel Montaj Hizmetleri

 

 

 

Web Canlı Yayını

Kongre, Konferans, Webinar, Etkinlik ve Lansmanlarınızı son teknoloji alt yapımız ile HD Kalitede Aynı Anda 30'un üzerinde Platformda Canlı Yayınlama İmkanına Sahip Olacaksınız.


SON TEKNOLOJİ PRODÜKSİYON

 

Kurum veya markanızın canlı yayın ihtiyaçlarına göre projelendirdiğimiz en teknolojik prodüksiyon kurgusu ile izleyicinizle buluşan canlı yayın hizmetimizdir

Bütün Platformlar

Etkinliğinizi Websitenizle aynı anda Facebook Live, Youtube, Twitter, Younow, Livestream, Ustream, TwitchTV gibi 30'un üzerinde platformda kendi logonuzla yayınlayın, izleyici sayınızı katlayın.
 


BÜTÜN CİHAZLARLA UYUM Canlı yayınlar, her türlü iOS, Android cihazlardan ve internet erişimi bulunan akıllı TV’lerden izlenebilir.
 

Bulut Tabanlı Altyapı

İster 1.000 ister 1.000.000 kişiye ulaşın, cloud tabanlı yayın alt yapısı sayesinde canlı yayınlarınız dünyanın her yerinde sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde en yüksek kalitede izlenebilmektedir.
 

DETAYLI RAPORLAMA
Kim, nereden, hangi cihazla, ne zaman, ne kadar süre yayınınızı izlemiş? Canlı yayınınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz bütün anlık bilgiler, canlı yayınlar için özel olarak geliştirilmiş raporlama sistemi ile elinizin altında.

Ekstra Servisler

Yayın Şifreleme, Ücretli Etkinlikler İçin Ödeme Sistemi, Kurum İçi Kapalı Devre Canlı Yayın, Anketli, Data Toplamalı, Chat Box'lu- Social Feed'li Canlı Yayın gibi ekstra servislerimiz ile fark yaratın.

 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin